18.01.2018 | Artykuły, Makijaż, Perfumy, Pielęgnacja

Tagomago na medal, czyli zwycięstwo w konkursie Ceneo

Na co dzień oferujemy Wam perfumy damskie i męskie, opowiadamy o dobrych kosmetykach do twarzy i doradzamy, po które kosmetyki do makijażu sięgnąć. Dziś jednak chcemy się pochwalić, bo jest czym! Perfumeria internetowa Tagomago zdobyła 3 miejsce w rankingu e-zakupów portalu Ceneo! To dla nas dowód Waszego zaufania i powód do dumy. Dziękujemy!

Zwycięstwo w konkursie ceno

Wygodne zakupy w internecie

Jeśli od „szwendania” się po sklepach wolisz wygodne zakupy w internecie, na pewno znasz portal Ceneo.pl. Popularną porównywarkę cen i ofert sprzedażowych odwiedza co miesiąc 9 milionów użytkowników. Pewnie jesteś wśród nich. Portal może się pochwalić największą bazą opinii o sklepach i produktach.

Co z wiarygodnością sklepów internetowych? Właśnie tym zajmuje się Ceneo. Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” zbiera informacje na temat przebiegu zakupów. Jak to działa? Klienci, którzy zakupili dany produkt wypełniają internetową ankietę, dzieląc się swoimi opiniami na temat produktu, jak i poziomu obsługi e-sklepu.

Ranking e-sklepów Ceneo.pl 2017

Ranking e-sklepów Ceneo Zaufane Opinie to konkurs, w którym są nagradzani najbardziej rzetelni sprzedawcy. Nagrody są przyznawane w 11 kategoriach branżowych, ale także w kilku specjalnych: „najlepszy sprzedawca w kup na Ceneo”, „debiut na Ceneo”oraz „wybór użytkownika”.


Chwalimy się!

TAGOMAGO ZAJĘŁO 3 MIEJSCE W KATEGORII „NAJLEPSZY SPRZEDAWCA W KUP NA CENEO” W RANKINGU CENEO.PL 2017


Podstawą do wyłonienia zwycięzców było 2,5 miliona ankiet, które powstawały od września 2016 roku do października 2017 roku. Oceniono 35000 sklepów. Co jury brało pod uwagę?

 • liczbę opinii,
 • oceny uzyskane w opiniach (minimum 4,5 gwiazdki),
 • udział opinii pozytywnych (przynajmniej 90%),
 • udział opinii zablokowanych za nadużycia (nie więcej niż 10%),
 • pozytywną weryfikację w testach poprawności scryptów,
 • ciągłość opinii.

Czy wiesz, że…

Perfumeria internetowa Tagomago to dzieło 2 studentów ekonomii z Warszawy. Na przygodę z najlepszymi perfumami i dobrymi kosmetykami wybrali się w 2006 roku i nie składają broni 😉

Statek pod banderą Tagomago żegluje już 12 lat po internetowych wodach, zdobywając zaufanie licznych klientów. Skąd pomysł na nazwę perfumerii internetowej? Wszystkiemu jest winna egzotyczna hiszpańska wyspa Illa de Tagomago. Bo czy może być coś piękniejszego?


Produkty na Tagomago.pl kupisz także przez Ceneo!

Bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród 42 zwycięskich sklepów i dziękujemy za zaufanie. Konkurencyjne ceny i bezproblemowa wysyłka to klucz do sukcesu naszego e-sklepu. Atrakcyjne ceny sprawiają, że znajdziesz nas na liście najlepszych ofert z kategorii perfumerii internetowych. Swoje ulubione perfumy i kosmetyki wygodnie zamówisz przez Ceneo. Setki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja dla naszej perfumerii internetowej. Oto kilka opinii klientów o zakupach w Tagomago:

perfumeria-tagomago-opinie-1 perfumeria-tagomago-opinie-2 perfumeria-tagomago-opinie-3

Inne nagrody i wyróżnienia dla Tagomago

3 miejsce w konkursie Ceneo to nie jedyne wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy. Czym jeszcze możemy się pochwalić?

 • 2 srebrne Pióra Roku w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska w 2017 roku – nagrodzone artykuły:  „Kosmetyki w bagażu – ile ml perfum zabrać do samolotu?” oraz „Poradnik – jak odróżnić podróbkę od oryginalnych perfum?”.
 • Znak Jakości Q od Opineo.pl w 2016 roku
 • Wyróżnienie w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016
 • Tytuł Dobrej Marki 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma.
 • Wyróżnienie w Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl w 2014 roku
 • Tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego w branży drogeryjnej przyznany w latach 2010-2011 przez portal Money.pl, tygodnik „Wprost” i dziennik „Gazeta Wyborcza”.

Kupuj taniej z Tagomago i ciesz się zakupami! Sprawdziliśmy, które produkty są najczęściej zamawiane w naszej drogerii internetowej. Oto lista bestsellerów Tagomago na Ceneo.pl:

Przeczytaj również: