24.10.2017 | Artykuły, Baza wiedzy, Makijaż, Nowości, Poradniki, Recenzje

Stwórz dobry podkład! Wypróbuj BIY Blend It Yourself Pigment Drops od Clinique [NOWOŚĆ!]

Jaki powinien być dobry podkład? Najlepiej gdyby wyrównywał koloryt skóry, a przy tym ją nawilżał. Był lekki, ale kryjący. Maskował przebarwienia i niedoskonałości, ale nie tworzył efektu maski. A najlepiej gdyby można było go zrobić samemu. Teraz możesz! Clinique przedstawia kropelki z pigmentem BIY Blend It Yourself Pigment Drops. Jak to działa?

Nowość Clinique - BIY Blend It Yourself Pigment Drops

Dobry podkład = podkład wielozadaniowy

Gdybyśmy zapytali Cię, jakiego podkładu używasz z pewnością powiedziałabyś, że nie jest to jeden kosmetyk. Podkład niejedno ma imię – w zależności od stanu Twojej cery i pory roku wybierasz lekki albo mocno kryjący. Ciemniejszy ładnie komponuje się z opalenizną, jaśniejszy jest idealny na jesień i zimę.

A gdyby tak stworzyć jeden kosmetyk (sic!) do makijażu twarzy? W końcu wszyscy lubimy wielozadaniowe kosmetyki 2 w 1. Clinique odpowiedział na potrzeby wielu kobiet i w lutym zaprezentował nowość – BIY Blend It Yourself Pigment Drops. Co się za nim kryje?

BIY Blend It Yourself Pigment Drops – moc jednej kropli

Podkłady Clinique należą do ścisłej czołówki najlepszych fluidów na świecie. Tym razem marka urzeczywistniła trend blend it yourself – za pomocą kropelek z pigmentem Clinique można samodzielnie zrobić własny kosmetyk do makijażu. Jaki? Może to być lekki krem BB, CC albo mocniej napigmentowany podkład maskujący zaczerwienienia czy „pajączki”.

Stopień krycia zależy od ilości dodanego pigmentu do kosmetyku kremu nawilżającego np. emulsji nawilżającej z pompką Dramatically Different Moisturizing Lotion Clinique, kremu pod oczy czy korektora.


Małe opakowanie, duża wydajność

Nieduże opakowanie (10 ml) może na początku budzić pewne obawy, jednak jak przekonuje marka przy codziennym stosowaniu maksymalnej ilości pigmentu, czyli 3 kropel, wydajność BIY Blend It Yourself Pigment Drops jest porównywalna z tradycyjnym fluidem.


Jak stosować BIY Blend It Yourself Pigment Drops? Instrukcja

Samodzielne tworzenie kremu BB czy podkładu jest dziecinnie proste. Wystarczy, że przed aplikacją potrząśniesz opakowaniem – w ten sposób połączysz dwuskładnikową formułę w jedną i otrzymasz czysty pigment. Wyciśnij na dłoń ulubiony kosmetyk nawilżający i dodaj do niego odpowiednią ilość pigmentu. Wygodny aplikator pozwoli na precyzyjne odmierzenie kropel. Stopień krycia zależy od ilości dodanych kropel pigmentu:

  • 1 kropla zapewni półprzejrzyste krycie – delikatniejszy make-up
  • 2 i 3 krople zapewniają mocniejsze krycie – mocniejszy make-up

Wymieszaj na dłoni BIY Blend It Yourself Pigment Drops z kremem aż do uzyskania jednolitej konsystencji na nałóż na skórę twarzy przy pomocy ulubionych akcesoriów do makijażu. My polecamy niezawodny pędzel Hakuro H50. Efekt naprawdę Cię zaskoczy!

Zalety BIY Blend It Yourself Pigment Drops

  • wielozadaniowy kosmetyk jest wygodny w użyciu;
  • możesz go wymieszać z dowolnym kremem nawilżającym Clinique lub kosmetykiem innej marki;
  • lekka formuła pigmentu dobrze łączy się z kremem i nie powoduje jego rozwarstwienia;
  • możesz dopasować siłę krycia do własnych potrzeb i stworzyć delikatny krem BB lub bardziej napigmentowany podkład;
  • szeroka paleta dostępnych odcieni pigmentów (jest ich aż 12), dlatego dobierzesz tonację kosmetyku do swojej cery;
  • pigment jest przeznaczony do wszystkich rodzajów cery;
  • uzyskasz dobry podkład o doskonałym działaniu nawilżającym.

Dla kogo jest nowy pigment Clinique?

Z pewnością zalety produktu docenią osoby, które w makijażu szukają naturalności, a make-up no make-up jest ich ulubionym. Dzięki pigmentom stworzysz kosmetyk, który a) nawilża skórę jak krem b) wyrówna koloryt cery jak  dobry krem BB lub podkład. Znajdź swój odcień i odkryj nową jakość makijażu!